VÁŠ POŽADAVEK – NÁŠ CÍL


V logistice není prostor pro kompromisy. V Kokkinakis jsme mistři svého oboru, protože víme, že správný čas a místo jsou klíčové. Naše precizní plánování a řízení toku materiálu a zboží jsou základem našich perfektních služeb pro zákazníka. Přebíráme kompletní odpovědnost za provoz vašeho skladu a interní logistické procesy, abychom vám umožnili soustředit se na to, co je pro vás důležité. S naší analýzou a návrhem optimalizace zajistíme, že vše bude fungovat jako dobře namazaný stroj. A nezapomeňte, naše odborné poradenství v logistice je vždy na dosah ruky. Spolehněte se na nás a připravte se na bezchybnou logistiku, která vás posune vpřed.

01Outsourcing logistiky

Spolehněte se na naši odbornost a přenechte nám veškeré logistické záležitosti. Uvolněte si čas a energii pro svůj hlavní byznys a nechte nás se postarat o efektivní a spolehlivý chod vaší logistiky.

02Pronájem prostor

Nabízíme moderní a bezpečné skladové prostory, které jsou připraveny na přijetí vašeho zboží. S naší flexibilitou a škálovatelností můžeme přizpůsobit pronájem prostor vašim individuálním potřebám.

03Manipulace se zbožím

Naši zkušení zaměstnanci se postarají o manipulaci se zbožím s maximální péčí a precizností. Bez ohledu na velikost nebo složitost vašeho zboží, zajištění jeho bezpečného a efektivního přesunu je naší prioritou.

04Kontrolní činnosti

Třídění zboží, rework, vstupní a výstupní kontrola.

05Přeprava zboží

S naší spolehlivou přepravou zboží můžete mít jistotu, že vaše zásilky dorazí včas a bezpečně na místo určení. Spolupracujeme s prověřenými dopravci a využíváme moderní technologie, abychom zajistili efektivní a bezproblémovou přepravu vašeho zboží.

Nevíte si rady?

Kontaktujte nás

Kontakt
Logistic Logistic Logistic

Další služby

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů